חשודים בעבירות הלבנת הון? אלו הם הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות

עבירות של הלבנת הון הינן עבירות פליליות חמורות מאוד, והנאשמים בביצוע עבירות הלבנת הון יכולים להסתבך בעונשים כבדים אשר ישפיעו באופן מהותי על כל החיים שלהם מעתה והלאה.

אם אתם חשודים בעבירות כאלו, אתם מרגישים כי מתנהלת סביבכם חקירה בנושא או שהוזמנתם לתשאול במשטרה, ישנם כמה צעדים חשובים ביותר שעליכם לבצע בכדי להגן על עצמכם.

חשוב מאוד לקחת את הנושא הזה ברצינות רבה. גם אם אתם בטוחים שאין לכם שום קשר לעניין ולא עברתם שוב עברה דומה, עליכם לנקוט כל פעולה בכדי להיות בטוחים שתצאו מהמצב הזה בשלום.

פנו אל עורך דין מומחה לתחום

ברגע שבו אתם מרגישים כי מתחילה חקירה, או אפילו בדיקה קלה סביבכם בחשד לעבירות של הלבנת הון, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לפנות אל עורך דין המומחה לתחום. גם אם אתם בטוחים כי לא ביצעתם כל פעולה שאינה חוקית, או אפילו אם התשאול שלכם מבוצע תוך חקירה של אדם אחר לחלוטין, אל תענו על אף שאלה ואל תבצעו שום פעולה מבלי להתייעץ עם עורך דין אשר מכיר את הנושא היטב ויכול ללוות אתכם בצורה מקצועית ולאורך כל הדרך.

ייעוץ מקצועי וליווי של עורך דין מומחה יסייעו לכם להימנע מהפללה עצמית, וכמובן, במקרה ובאמת יתחיל הליך משפטי – פלילי נגדכם, הוא יוכל לסייע לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם ולנסות להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

בדקו היטב את העניינים הכספיים שלכם

פעמים רבות, במיוחד בחברות גדולות, קורים מצבים בהם עובדים בחברה מעורבים בעבירות הלבנת הון או עבירות פיננסיות אחרות, מבלי שבעלי החברה בכלל מודעים לכך. אם אתם חשים בחקירה המתנהלת סביבכם, ואין לכם שום מושג באשר למקור החשדות, התחילו לבדוק את העניינים הכספיים שלכם טוב יותר, ייתכן כי תגלו מעילות כספיות המתנהלות בחברה שלכם מבלי שכלל ידעתם על כך, דבר שיסייע לכם לענות טוב יותר על השאלות, לדווח על המעילות הללו ולעצור את האשמים במעשה בזמן.

 

קראו גם:  חמישה פשעי האלימות הנפוצים בישראל

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of